GPON OLT 8 PON-poorten 1U Type mini OLT GPON met hoge kwaliteit

Nieuw

€1 009.25

Meest populaire GPON OLT 8 PON-poorten 1U Type mini OLT GPON met een hoge kwaliteit Product Informatie

Product Beschrijving

VX-GX5608 is ontworpen voor chassis OLT apparaat dat voorziet in 8 downlink GE - PON-poorten en 8 10/100/1000MBPS RJ45 poorten.De hoogte is slechts 1U voor een eenvoudige installatie en ruimtebesparend.Elke PON ondersteunt tot 128 terminals, het hele apparaat ondersteunt van maximaal 1024 Last onder volledige configuratie.GX5608 is toegepast voor commerciële en grid netwerk digitale management om te zorgen voor een perfecte, slim, sterk, geavanceerde, professionele oplossingen voor "automatische distributie" en "elektriciteit verzamelen van informatie" in het project voor het nationale elektriciteitsnet.

Product Kenmerken

Carrier-class stabiliteit en veerkracht netwerk

Vaststellen grootschalige NGBN het systeem van de verrichting van de intellectuele-eigendomsrechten in de global carrier netwerk

Ondersteuning van PON vezel ontslag bescherming en het apparaat redundancy protocol bescherming

Ondersteuning rijke beveiligingsfuncties van de bescherming van de gebruikers, apparaten en netwerk.

Dual power supply input en redundante voeding

Alle PON GE en 10GE-poorten L2/L3 full-line snelheid zonder verlies van pakketten

Volledige PON service

Elke PON ondersteuning 1:128 deelverhouding ( De maximale hoeveelheid van 128 BEWIJSLAST)

Hot plug PON fibber module-ontwerp, de verste 20 km transmissie afstand

Ondersteuning 128bits triple karnen functie om ervoor te zorgen dat de vertrouwelijke voor de data-overdracht

Ondersteuning voor dynamische bandbreedte distributie DBA-algoritme

Krachtige OAM

Gebruik packet forwarding, afhankelijk van de hardware om effectief te zijn voor de functie detectie en een pakket filter

Automatische bescherming en gebruiker blokkeren voor ARP aanvallen gebaseerd op MAC-adres

Ondersteuning van alle soorten van bescherming van de DDoS -, CPU-over-de huidige en VRRP enz

Ondersteuning BFD, FlexLink, automatische koppeling aggregatie en Ethernet Ring bescherming

Product appication

Figuur 1 Netwerk topologie toepassing voor triple play in de uitzending-en televisie-industrie

Techniek Parameter

Item

VX - ER5602

VX - EX5604

VX -G X5608

Chassis

Rack

1U 19 inch standaard doos

1U 19 inch standaard doos

1U 19 inch standaard doos

1000M Uplink Poort

QTY 4 8 16

Koper

2*10/100/1000MBPS auto-negotiation

4*10/100/1000MBPS auto-negotiation

8*10/100/1000MBPS auto-negotiation

SFP

(zelfstandige)

2*SFP slots

4*SFP slots

8*SFP slots

PON-Poort

QTY 2 4 8 G PON

De Fysieke Interface

SFP Slots

SFP Slots

SFP Slots

Type Aansluiting

1000BASE-PX20+

1000BASE-PX20+

1000BASE-PX20+

Max deelverhouding

1:64

1:64

1:128

Management Poorten

1*10/100BASE-T out-band-poort, 1*CONSOLE poort

PON-Poort Specificatie

Transmissie Afstand

20 KM

EPON-poort snelheid Symmetrische 1.25 Gbps

Golflengte TX 1490nm, RX 1310nm

Connector SC/PC

Type vezel 9/125µm SMF

TX Power +2~+7dBm

Rx Gevoeligheid

-27dBm

Verzadiging van de Optische Power-6dBm de Modus Beheer SNMP, Telnet en CLI,Web

Management Functie

Fan Groep Te Detecteren;

De haven Status monitoring en configuratie management;

Laag 2 switch configuratie, zoals VLAN, Romp, RSTP, IGMP, QOS, etc;

EPON management functie: DBA,ONU vergunning, ACL, QOS, etc;

Online ONU de configuratie en het beheer;

Gebruiker management;

Alarm management.

Laag 2 Schakelaar

Ondersteuning port VLAN en protocol VLAN;

Ondersteuning Voor 4096 Vlan ' S;

Ondersteuning VLAN-tag/Vn-tag VLAN transparante transmissie, QinQ;

Ondersteuning IEEE802.3d-stam;

Ondersteuning RSTP;

QOS gebaseerd op de haven, VID, de TOS en het MAC-adres;

IGMP Snooping;

IEEE802.x-flow control;

De haven stabiliteit statistiek en monitoring.

Laag 3Route

1024 Host Routes;

512 Subnet Routes;

256 IP-Multicast-Groepen;

EPON-Functie

Ondersteuning port-based rate beperking en bandbreedte controle;

In overeenstemming met IEEE802.3ah standaard;

Tot 20 km transmissie Afstand;

Ondersteuning voor versleuteling van gegevens, multi-cast, port VLAN, scheiding, RSTP, enz.;

Ondersteuning voor Dynamische Bandbreedte Toewijzing (DBA);

Ondersteuning ONU auto-discovery/link detectie/remote-upgrade van de software;

VLAN-ondersteuning afdeling en de gebruiker scheiding te vermijden, broadcast storm;

Ondersteuning van verschillende LLID configuratie en één LLID configuratie; de Verschillende gebruikers en verschillende service kon bieden verschillende QoS door middel van verschillende LLID kanalen;

Ondersteuning van power-off-alarm functie, gemakkelijk voor link-probleem detectie;

Ondersteuning omroep storm weerstand functie;

Ondersteuning van de haven isolatie tussen verschillende poorten;

Tags: vsol olt, gpon olt, meter pon, onu, gpon, de ft-8900, huawei olt, HG8310M, huawei ma5608t olt, glasvezel lasser.

Type gpon olt
Verificatiemethode ONU automatische identificatie
Golflengte TX 1490nm, RX 1310nm
Voeding AC
Naam van het Product Meest populaire GPON OLT 8 PON-poorten 1U Type mini OLT GPON
Model Aantal VX-GX5608
pon-poort 8
Compatibel HUAWEI ZTE VEZEL NOKIA etc
Moq 1PCS
Management Modus SNMP,Telnet en CLI
Capaciteit 1024 Bewijslast
Merknaam VXAR
Functie Nieuw origineel
spliter 1
Afstand 0~20 KM

Schrijf uw recensie!

GPON OLT 8 PON-poorten 1U Type mini OLT GPON met hoge kwaliteit

Schrijf uw recensie!

Gerelateerde producten