Optische Fiber Identifier met vier adapter koppen: 0.25, 0.9, 2.0 en 3.0

Nieuw

€99.92

KFI-35 Optische Fiber Identifier 800-1700nm Live Fiber Identifier Detector Identificador de Fibra Optica l

Specificaties:

Type

KFI-35

Geïdentificeerd Golflengte

800-1700 nm

Gedetecteerde Signaal Type

CW, 270Hz±5%,1kHz±5%,2kHz±5%

Type Detector

Ø1mm InGaAs 2pcs

Type Adapter

Ø0.25 (van Toepassing voor Bare Vezels),Ø0.9 (van Toepassing voor Ø0.9 Kabel )

Ø2.0 (van Toepassing voor Ø2.0 Kabel ), Ø3.0 (van Toepassing voor Ø3.0-Kabel )

Signaal Richting

Links & Rechts LED

Singe Richting Test Range

(dBm, CW/0,9 mm bare vezels)

-46~10(1310nm)

-50~10(1550nm)

Signal Power Test Range

(dBm, CW/0,9 mm bare vezels)

-50~+10

Signaal Display Voor Frequentie (Hz)

270, 1k, 2k

Frequentie Test Range

(dBm, Gemiddelde Waarde)

Ø0.9, Ø2.0, Ø3.0

-30~0 (270Hz,1KHz)

-25~0 (2KHz)

Ø0.25

-25~0 (1KHz,2KHz)

-20~0 (2KHz)

Tussenschakeldemping(dB, Typische Waarde)

0.8 (1310nm)

2.5 (1550nm)

Alkaline Batterij(V)

9

Temperatuur(°C)

-10-+60

Temperatuur Bij Opslag(°C)

-25-+70

Afmetingen (mm)

196X30.5X27

Gewicht (g)

200

Tags: laser test, ftth, cleaver glasvezel, optische tool, glasvezel, glasvezel test, ftth-tool, vezel test, laser sc, fault locator glasvezel.

Compatibel TP-link
Item Lengte 1m
Model Aantal Optische Fiber Identifier
Merknaam AUA
Certificering GEEN
Grootte 33x32x21
Oorsprong CN(Oorsprong)
Type Vezel De Single Modus
Type Aansluiting SC/APC

Schrijf uw recensie!

Optische Fiber Identifier met vier adapter koppen: 0.25, 0.9, 2.0 en 3.0

Schrijf uw recensie!

Gerelateerde producten